Mám podozrenie...

Autor: Dominika Dongova | 6.11.2012 o 7:24 | (upravené 6.11.2012 o 18:32) Karma článku: 3,99 | Prečítané:  498x

Už nás je tu príliš veľa. Tiež mám pocit čakateľa. Kamkoľvek upriamim zrak -  vidím malé blikajúce veci, a za nimi nenápadný prízrak.

 .com

Nemáš pocit, že ťa sleduje - iba cítiš, že ho každý tvoj neustrážený pohyb jeduje. Tiež sa rada prejdem po uliciach, mám rada tú voľnosť ako vták. Ale v poslednej dobe je jej stále menej. Aj keď nie na hlas v duši kričím sama pre seba si „mejdej." Pozri sa nad hlavu, obzri si budovy z boku aj zozadu. Aj tam, a na druhej strane tiež - len sa prosím kvôli nim pri krájaní chleba neporež.

Bola by ťa škoda, ako človeka, ale hlavne zo zákona. Nemajú voľné miesta, peňazí - a čo na tom, že ťa dnes už porazí? O jednu prosiacu dušu menej starosti, staň sa čo najskôr šíriteľom štedrosti.

Otvorím „časák", plechovku od piva - QR kód sa v každej malej škárke ukrýva. Podaj mi ruku, nečakaj pozdrav, a stisk človeka - čip do žily je bonus, v ktorom sa skrýva pravda odveká.

Tvoju lokalitu mám zapísanú naveky. Čo na tom, že "iba si „postol" fotku", na ktorej pripravuješ bifteky?

Viem, že si „čúral" v susedovej záhrade, nestarám sa o to, že si mal už na mále.

Kýchni si raz, a vyťukaj rýchlo číslo lekárok - pomôžu ti nájsť všemožné choroby všakovakých švindliarok. Žltačka ABeCedy, chrípka všetkých druhov zvierat určená - záchrana života bez kopy liekov stratená. Zober si župan, papuče, pyžamo, a nezabudni uterák. U nás ti bude dobre, pri našej „hospi" strave ťa nezabolí pažerák.

Pootvor srdce na sieti, poťažkám ho kým sa nevznieti. Napíš to sem - že čo si robil dnes, že koho miluješ, v čom exceluješ, a prečo sa od „kočky" naproti už roky bezcitne izoluješ. Žijeme v 21. storočí, nech si milá zlatá nemyslí, že svet sa zrazu za jedinou sukňou otočí. Buď tvrdý - chlap, ako hora bez konca - vaša lovestory nech skončí bez zvonca.

Povedz mi svoju adresu, aj číslo topánok. Vyrábam malú nezávislú anketu, ktorá sa medzi ľuďmi stratí ako vánok prehánok.

Ešte mi prezraď niečo o sebe, zničím ti tvoje sny ihneď v naoko chladnej pahrebe.

Nesnívaj veľa, zaplň depkou skrine - police, a nezabudni, že všetko zlo plynie iba z ulice. Ostaň radšej doma sedieť, bez snahy.

Posledná rada?

Vyhýbaj sa reálu - zasväť svoj život radšej škandálu.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Štát chce rozbehnúť elektromobilitu. Zadotuje kúpu áut

Úspešnosť dotácie je dnes otázna. V Nemecku sa skončila fiaskom. Tam mali dostať peniaze vo výške štyritisíc eur.

KULTÚRA

Krv na kancelárskom papieri. Slovenské krimiseriály sú mimo

Dôvody, prečo sa na naše krimi nedá pozerať.

EKONOMIKA

Ďiaľnica pri Žiline bude načas unikátom. Nepovedie nikam

Úsek diaľnice bude čakať na svoj privádzač.


Už ste čítali?