Keď to nejde, tak to musí ísť :)

Autor: Dominika Dongova | 30.11.2012 o 16:07 | Karma článku: 7,35 | Prečítané:  523x

Heslo, s ktorým sa brodím týmto svetom už pár rokov, nie pár dní. Ono to je tak, že keď ste najviac nešťastní kto iný vám pomôže ak nie práve vy? Poviem vám také malé tajomstvo mojich dokonalých dní.

Deň blbec - to je ten, kedy máte pocit, že proste stačilo, všetko sa na vás zrútilo. Polica s knihami sa prevrátila - spolu so snami. Tými, ktoré ste si snívali, keď ste v noci práve nespali. Ľudia sú proti, rodina sa vám vyhne, vy tam stojíte sám so životom v rukách, a hľadáte východisko, ktoré samozrejme práve teraz nevidíte nikde. Ten sa na vás vykašlal, tá vám dala kopačky, a henten zas niečo povedal, a vy? Ste zasa bez lásky. Je tu toho veľa, prečo máte často pocit trpiteľa.

STOP! Stačilo, už žiadna depka. Spomeňte si so mnou na námorníka Pepka. Tiež nemal hneď svaly na počkanie. Musel papať špenát - čakať čo sa stane. :) Občas treba počkať, a robiť počas toho niečo čo nás baví. Aj keď je to ťažké. Ono to je ako schody na vežu.

Počas cesty hore sú chvíle plné slnka, a potom také, čo ťa od nádeje v okamihu odrežú. Plné hmly, a chladu v ovzduší. Snažia sa ti tlačiť pochybnosti do uší. Ty však kašli na to, nezastavuj! Všetko dobré príde - už len za tú snahu.

Je to jednoduché.

Hlavne miluj seba, a až potom iných. Nemusíš byť sebec, iba sa maj rád.

Neprestávaj kráčať. Všetko je tam hore, musíš vydržať..

 

Pekný piatok - deň - rok. :)

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Británia zatvára hranice, podmienky pre Slovákov už nebudú také dobré

Británia pristúpila k referendu o brexite, pretože sa domácim nepozdávalo vyplácanie vysokých sociálnych dávok cudzincom.

SVET

Čo povedala premiérka Mayová o Európe a Británii

Británia skrátka odchádza z Európskej únie.


Už ste čítali?