Zaseknutá na medziposchodí x detoxikácia vlastného ja.

Autor: Dominika Dongova | 25.2.2013 o 7:20 | Karma článku: 5,01 | Prečítané:  711x

Milé slečny, ženy, dievčatá. Všetky tie, ktoré prežívate nejaké zvláštne obdobie svojho života. A napriek tomu ste schopné tváriť sa, že ste v pohode. Že aj vám sa to občas stane? A čo s tým všetkým, keď to neprestane?

detox your minddetox your mindpinterest.com

Kašlite na to. Naozaj, doslova. Ak v pohode nie ste, na čo tie scény, a divadelné predstavenia o tom, ako dobre sa dnes máte? Načo tá rola večne usmiatej priateľky? Dcéry, šťastnej matky? Na čo úsmev od ucha k uchu, ak sa dnes cítite mizerne? A vaša „dobrá" nálada nejde ani náhodou súmerne?

Povedzte to pekne od srdca. To čo cítite. Čo vás trápi. Prečo ten dnešný úsmev jednoducho nie je pravý. Čo vám ublížilo. Alebo čím samú seba dlhšiu dobu zavádzate. Klamete. Pritom si nepekne, a hlavne zbytočne ubližujete..

Nie je to prejav slabosti, iba úprimnosti voči sebe samej. Spôsob úcty ku svojej vlastnej osobe. Svojim vlastným citom. Ku tomu všetkému čím ste. Povedzte okoliu to, čo naozaj tam v hĺbke seba cítite. Neznamená to, že sa začnete utápať v depresiách. Len, že vypustíte nepotrebné emócie. Ktoré vám ubližujú, zraňujú, a bolia. Nie telo, ale dušu.

Doteraz to bolo o iných. O tom čo si pomyslia. Čo keď, a čo ak. Nechceli ste sklamať priateľa, nadriadeného, či vlastného manžela. Ale akosi ste moje milé pri tom všetkom pozabudli samé na seba. Ak vás niečo trápi vykričte to do sveta. Ak nemáte náladu na úsmev, zbytočne vám krášli tvár tá neúprimná maketa. Jednoducho buďte úprimné. Ku sebe, okoliu, a vyšlite svoje pravé ja do sveta. Lebo len pravda oslobodzuje, motivuje, posúva ďalej.

Hnev? Láska? Rozčarovanie? Nespokojnosť? Sklamanie? Nedokonalosti?

Hovorte, píšte, komunikujte. Filtrujte, hoci aj flirtujte. Pekne po jednom.

Ono to bude taká tvoja, moja, naša - malá detoxikácia osobnosti, duše, či tela.

 

 

P.S. nepotrebujete na to ani liečiteľa.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Prišli sme o tretinu sestier a nové neprichádzajú

Aby sme mali viac sestier, treba im zvýšiť platy, rozšíriť kompetencie a umožniť im pracovať aj na skrátený úväzok, tvrdia experti.

KOMENTÁRE

Táto krajina nie je pre chorých

Hádzať vinu na personál je často hľadaním nesprávneho vinníka.

TECH

Archeológ: Je to prvýkrát, čo Slováci skúmajú čosi také významné

Vedci očakávajú zásadné objavy, tvrdí Drahoslav Hulínek.


Už ste čítali?