Jedna dávka.

Autor: Dominika Dongova | 5.11.2012 o 10:24 | (upravené 6.11.2012 o 17:36) Karma článku: 6,08 | Prečítané:  1518x

pár mesiacov dozadu. Vypadal ako každý iný, neprišiel jej mimoriadny. Bola som tam, rozumiem jej. Tanec, množstvo ľudí. Zrazu prišiel s ponukou na tanec. Hovorí si, "prečo nie".

 .com

Bolo to zvláštne, pozerala mu do očí, a videla to čomu sa hovorí, záblesk čudne-krásneho človeka. Videli sme to spolu. Musela sa mu vyhýbať, bol príliš nebezpečný. Prešla chvíľa, za ňou ďalšia. Mala ten pocit. Natiahol ruku, odtiahla sa - odišla.

 

pár dní, a našiel si ju. Nebol správny čas. Srdce bolo na „odvykačke", nemala som záujem. Hral sa s detskou mužnosťou v hlase. Bolo to odlišné, a tak vzrušujúco ponorené v nečase. Mohlo pršať, bola som šťastná.

pár hodín. Som v tom. Útek som ponechala zbabelcom. Jednoducho moja duša nasávala, to čo srdce chcelo. Pretrela som srdce na bielo, s červenými bodkami. Toľkokrát, toľko slov -  a ten pocit ako ma má veľmi rád. Chcela som to znova, opäť - a vlastne neprestajne. Moje city sa chovali podľa situácie - a napriek tomu tajne.

Ale ako dávka bieleho prášku pominie, zmizol aj on...

Možno nasadol na svoj mužný trón, a zahral si z diaľky s mojím srdcom bedminton.

 

Tú hru si rada zahrám aj ja, hoci s košíkom.

A on?

Mám ho rada - aj keď viem, že dal prednosť klasikom - a zobúdza sa každé ráno zošednutým budíkom.

 

 

Počiatočné štádium zamilovanosti má na ľudský organizmus rovnaký účinok ako dávka kokaínu, tvrdí psychológ Arthur Aron z Newyorskej univerzity, ktorý dospel k svojmu zisteniu s pomocou počítačovej tomografie mozgu. (abc.es)

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Trainspotting po slovensky. Ako žijú narkomani v Bratislave

Strávili sme víkend v spoločnosti ľudí závislých od drog.


Už ste čítali?