Vypla som myšlienky, zostala „iba“ láska.

Autor: Dominika Dongova | 17.12.2012 o 9:17 | Karma článku: 8,04 | Prečítané:  1591x

Poznám jednu ženu, ktorá ma hoci nepriamo naučila, že na lásku sa dá pozerať aj inak ako: Ja - ty – zamilovanie, chcem ťa - teraz nie - vzťah,alebo rozchod...

subconscious love.subconscious love..com

Spoznala muža, prišlo „také to" klasické zamilovanie. Že ľúbim ťa - aj ja teba, a preto čo iné ako daj mi ruku, a oficiálne sme spolu. Úsmevná situácia. Ale po čase zistili, že si nesedia, a rozišli sa. Prešlo pár rokov, a práve teraz je znova v tom. Ľúbi ho, ale tento krát inak. Miluje spôsob jeho vlastného ja. Miluje keď sa na ňu spoza "MHDčky" usmieva. Miluje keď môžu byť spolu,, hoci len na chvíľu. Keď ju drží za ruku.

Miluje, a predsa trpí. Láskou bez lásky. Jeden deň je tu, a potom dlhé týždne nepočuje o ňom ani jedinú vetu. Ale ľúbi.

Ona ma inšpirovala.

 

Preto týchto pár viet patrí všetkým ženám:

Ak niekoho veľmi ľúbite, ak by ste túto svoju lásku najradšej vykričali do sveta, ale viete, že by ste sa možno práve teraz nestretli s kladnou odpoveďou. Nehovorte nič. Precíťte to čo cítite až do špiku kostí. Ľúbte. Nečakajte nič. Láska taká tá zaprášená normálna sa po čase stane vašim dopingom. Inšpiráciou. Nech každý váš pohyb vyjadruje to čo cítite, a zároveň utíšte city pokrievkou. Neublížte im, nechajte malý priestor na dýchanie. Možno to bolí, že ten druhý to práve necíti rovnako. Ale láska je trpezlivá. Neriešte čo si kto myslí o vašej momentálnej situácií. Nemyslite na to keby, a čo ak. Jednoducho ľúbte. Je to ten najkrajší pocit, ktorý môžete zo seba vysielať. Vypnite obavy, neriešte.

S láskou je to totižto občas tak, že ešte nie je pripravená na to aby vysielala rovnaké city z oboch strán. „Preto nezobúdzajte ani nerušte lásku, kým sa jej samej nezachce." (Pies8)

Lebo možno svojou nedočkavosťou zničíte to pekné. Možno odtrhnete zo stromu nezrelé jablko, len preto lebo vy ste už nevydržali dlhšie čakať. A nakoniec, povedzme si, kde skončí všetko nezrelé ovocie? A to my nechceme. Nechajte rebrík v stodole, a počkajte kým jablko samo spadne, a skotúľa sa po stole.

 

Neradím jej, a ani vám, aby ste nerobili úplne nič.

Veď predsa stále je tu tá príjemná vec, cit : „láska."

Ľúbte, nepýtajte sa ako, ani prečo - robte to tak jednoducho od srdca.

 

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Sudca Hrubala: Neviem, či bol Procházka politická objednávka. Vyzerá to tak

Združenie Za otvorenú justíciu sa zrejme zmení na think-tank.

DOMOV

Kaliňák nechal schátrať ubytovňu pre policajtov. Teraz sa jej chce zbaviť

Ministerstvo zaplatilo 175-tisíc za projekt, ktorý skončil v koši.

KOMENTÁRE

Kto robí Slovensku v Amerike reklamu? Aj statočný pes a splašený medveď

Krajinu často zviditeľnia iba virály.


Už ste čítali?