...bola jeho milenkou

Autor: Dominika Dongova | 27.2.2017 o 7:19 | Karma článku: 7,61 | Prečítané:  2482x

Žiadna z nás by nechcela zistiť, že ju priateľ, manžel, či partner podvádza. Ako je teda možné, že niektoré z nás sa bez akýchkoľvek výčitiek stávajú milenkami?

Na prvý pohľad by si ju medzi inými ženami nespoznal. Bola krásna, nesmierne atraktívna, sebavedomá a hlavne vždy dobre naladená. Takpovediac dokonalá žena. Keď mi moja známa povedala, že ona je milenkou jej partnera, šokovalo ma to. Nepredpokladala by som, že práve ona bude niekedy tou druhou. Vyzerala tak dobre, že mohla byť prvou a jedinou. Jeho skutočná a stále aktuálna partnerka bola nešťastná, lebo netušila čo robí jej perfektný partner keď nie sú spolu. Všetci okolo jej hovorili, že nevera je trendom dnešnej doby. Ja s týmto vyhlásením však nesúhlasím. Neľutovala som ju, ale skúšala som sa vžiť do tejto nešťastnej situácie. Chcela odo mňa radu, a preto...

My ženy chceme byť milované, a tak sa niekedy stane, že za láskou ideme aj cez utrpenie druhých. Keď sa však nad tým zamyslíme zistíme, že na nešťastí druhého si dlhodobú lásku nikdy nevybudujeme. To, že sa zamilujeme, niekedy neovplyvníme. To, komu bude patriť naše srdce však riadime len my. Nikto iný neurobí za nás toto rozhodnutie. Už dávno nie sme deti, ktoré keď niečo chcú, tak to od rodičov nakoniec dostanú. Takto to v našom dospelom svete nefunguje. Jedna vec je ísť si tvrdo za svojimi cieľmi, tá druhá je ničiť vzťahy druhých ľudí. Hoci vám muž veľmi rád povie, že to s jeho partnerkou, či manželkou nefunguje, že sa chce rozísť, že potrebuje čas.. Napriek tomu je s ňou a vy ste tá druhá. Nemám právo súdiť nikoho, ale ako by ste sa cítili, ak by váš muž robil za chrbtom niečo podobné, tvrdil inej žene, že to, čo medzi vami bolo už dávno nie je reálne? Že je s vami len z ľútosti, kvôli deťom, peniazom, či hypotéke? Ešte stále je to príjemné?

Ak sa pýtaš, ako zachrániš vzťah.. Poviem ti, že jediné, čo môžeš urobiť je byť tou najlepšou verziou seba, ale nestratiť pritom svoju hrdosť. Ak ťa podvádza, zváž si, či ti stojí za to zostať s mužom, ktorý voči tebe stratil rešpekt. Dôležité je však o veciach hovoriť. Neodkladať rozhovory a problémy na potom, ale rozprávať sa o nich kým je čas. Hlavne si ujasni v sebe veci, priority a nechaj si to celé prejsť hlavou. Hovor, čo ti chýba, čo ťa trápi. Počúvaj, čo tvoj partner potrebuje. Ak ťa napriek tomu podvedie, nezhadzuj sa a nepros. Hoci to bolí, muž ktorý ťa miluje ti takú bolesť nespôsobí.

Sme ženy. Všetky chceme byť milované, len niektoré z nás poznajú hranice. Tie druhé však idú ďalej...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Od vraždy Kuciaka prešli dva mesiace, polícia stále tápe

Vyšetrovatelia avizujú, že verejnosť znova požiadajú o pomoc. Čo ich bude zaujímať, zatiaľ nepovedali.

KOMENTÁRE

Vražda Kuciaka bola generačnou udalosťou

Jednému človeku sa ani po 61 dňoch neskrivil vlas na hlave – vrahovi.

KULTÚRA

Bol utiahnutý, na pódiách trpel. Avicii nebol stvorený pre slávu

Po spolupráci s Madonnou mal dojem, že ju sklamal.


Už ste čítali?