Gentleman

Autor: Dominika Dongova | 27.6.2017 o 6:48 | Karma článku: 5,17 | Prečítané:  1594x

Bol to muž, ktorý mal nároky, požiadavky, plány do budúcnosti a hlavne ukážkovú výchovu. Takmer vždy keď sa nejakej ženy spýtam, koho by chcela mať pri sebe, jej odpoveď je veľmi podobná. 

Hneď po tom, ako opíše pár fyzických požiadaviek, nasleduje slovo "gentleman." Muž, ktorý to vie a robí inak ako ostatní. V tomto sú iní a my ich pre tieto veci milujeme...

Tento muž vie, že žena je viac, ako len jej fyzické prednosti a podľa toho sa ku nej aj správa. Otvára dvere, dáva jej prednosť pri výbere, pozýva na večeru a nie hneď do postele. Nerobí rozdiel medzi čašníčkou a vysoko postaveným človekom. Je slušný ku každému a a zvlášť ku žene. Chce ju spoznať a zaujíma sa o to, čo má rada. V živote má určené priority, vie za čím ide a na čom mu záleží. Ak si so ženou začne, aj ona sa stane tou jeho. Nie, nebude robiť iba to, čo žena momentálne chce, ale bude sa snažiť byť dobrým partnerom, mužom, ktorý sa nenechá ovládať len chvíľkovou vášňou, ale rozmýšľa aj o dôsledkoch svojho konania. Gentleman je muž, ktorý má svoj vlastný štýl, nekopíruje a nepotrebuje sa zapáčiť za každú cenu. V dave mužov si ho vždy tak nejak prirodzene všimnete. Pri ňom budete vedieť na čom ste. Väčšinou vám na rovinu povie, ako sa veci majú a čo naopak očakávať nemôžte.

Život a vzťah s gentlemanom má akýsi hlbší význam. Cítite sa konečne milovaná a hlavne chcená. Povedzme si úprimne, že práve to chce takmer každá žena. Nemá potrebu vás meniť, ale berie vás takú, aká ste. Veď preto sa prvýkrát zamiloval. Skutočne počúva a je veľkou oporou vždy, keď ho potrebujete. S takýmto mužom je život ľahší a láska reálnejšia. Hoci dáva prednosť rozumu, pred citmi, záleží mu na tom, čo prežívate. Tohto muža však nestretneš v dave iných dokonale vyzerajúcich mužov, na žiadnej divokej párty, či nočnom žúre. Stretneš ho vtedy, keď to budeš najmenej čakať. Príde do tvojho života úplne nečakane a napriek tomu v pravý čas. Všetko s ním bude mať akýsi väčší zmysel a ty prehodnotíš svoje požiadavky na mužov. Možno nebude na prvý pohľad dokonalý, nebude najviac vyhľadávaný, či ľuďmi adorovaný, ale keď ho bližšie spoznáš, pochopíš, čo si celý život prehliadala.

Videla si vonkajšiu dokonalosť a popritom zabudla na to, že vzťah je aj o dôležitejších veciach, ako len o tých materiálnych a výzorových. Tohto muža však dokážeš milovať až vtedy, keď si prejdeš viacerými sklamaniami, zlomeným srdcom a odmietnutiami. Keď ho však nájdeš, nenechaj ho odísť. Po jeho boku pochopíš, že láska nie je náročná a ty nemusíš byť iná len preto, aby ťa niekto miloval. Gentleman je muž, ktorý vie. A ty? Buď tou správnou ženou a tiež tou, ktorá si správne vyberie.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Chorvátsky novinár pre SME: Nie som šťastný z futbalového úspechu

Tréner Zlatko Dalič premrhal možnosť zmeniť veci.

KULTÚRA

Vraždu Kuciaka nemali chuť spracúvať. Ukázalo sa, že je čas

Joj chystá tretie pokračovanie seriálu Za sklom.


Už ste čítali?