"Prečo niektoré ženy dosiahnu všetko a iné nič?"

Autor: Dominika Dongova | 10.7.2017 o 7:10 | Karma článku: 7,47 | Prečítané:  2943x

Pre niektoré ženy sú muži ochotní spraviť čokoľvek. Iné to šťastie vraj nemajú. Napriek tomu aj kvôli nim by to muži spravili, ak by niektoré veci milé dámy zmenili.

Nie, nemusíš sa meniť od základov, nemusíš podstúpiť žiadne skrášľovacie zákroky, nemusíš byť dokonalá a už vôbec nie tá, ktorá stratí svoju osobnosť. Len pre muža, jeho srdce a lásku. V tom sa neskrýva žiadne tajomstvo úspechu, či príťažlivosti. Krásne ženy nie sú krásne kvôli prísnemu diktátu krásy, ktorý sa snažia dodržiavať. Ony jednoducho vedia a žiadny muž ich šarmu neodolá.

Dá sa tomu celému naučiť? Sledujem vás veľa každý deň. Ste vonku, ste výnimočné, iné, malé, veľké, otvorené a občas trochu odmerané. Každá žijeme ten svoj príbeh, ktorý buď zvládame, alebo nie. Tie, ktoré to na prvý pohľad zvládajú sú o dva kroky vpred. Iné zas stoja na mieste a iné sa vzdali. Napriek tomu, ani jedna z nich nie je o nič menej vo výhode ako druhá. Všetko je to ukryté v našom vnútri a vyžarovaní. To, že ju dokáže milovať a teba nie, z teba nerobí horšieho človeka. To, že ťa opustil kvôli inej neznamená, že už nikdy nenájdeš správneho muža. To, že sú na svete krajšie, neznamená, že ty medzi krásne nepatríš rovnako. Všetko je to uhol pohľadu a potom naše vlastné vnímanie. To, ako vnímame seba sa naopak odráža navonok. Ak nie si so sebou spokojná, nakoniec si pritiahneš človeka, ktorý sa trápi s podobným problémom, alebo ťa nikdy nebude milovať naplno. Ak sa nemáš rada, ani ostatní to nedokážu. Lebo láska začína v nás a to, ako nás vníma okolie, plynie z nášho vlastného postoja ku vlastnej osobe. „Veď ty sama sa predsa poznáš najlepšie.“ Túto vetu mi vždy keď som bola malá, hovorila moja mama. Práve preto ti ľudia budú veriť to, čo o sebe hovoríš. Ak sa pred inými staviaš do pozície človeka, ktorý neznamená nič, alebo menej, tak ťa budú vnímať aj oni. Tak náročné a jednoduché zároveň.

Napriek tomu nie je nič stratené. Je to dlhá cesta lásky, odpustenia a nového pohľadu na seba. Nevadí, že nevyzeráš ako niekto iný, že nemáš určité prednosti, že nepatríš do istej spoločnosti. Uvedom si, že máš seba, svoje talenty, osobnosť a nezameniteľný výzor. Aj veľký nos môže byť pekný, ak je jeho majiteľka so sebou spokojná. Tajomstvo krásnych žien spočíva v ich zdravom vzťahu ku osobe, ktorú vidia každé ráno v zrkadle. Nie je to nezmyselná a prehnaná sebaláska, ale rešpekt a úcta k osobe, ktorou si ty sama. Nemusíš sa na nikoho podobať, nemusíš robiť to, čo robia iné. Buď sama sebou a ten správny a hlavne vyrovnaný muž príde. Keď dosiahneš vnútornu spokojnosť, dosiahneš všetko. Ak ťa náhodou prestal milovať, nesmúť a pohni sa ďalej. Nebol tvojou konečnou stanicou, tak na čo čakať, kým sa ňou niekedy stane? Nezastavuj, teš sa, ži, miluj. Si krásna, ale hlavne iná... a áno, je to úplne v poriadku.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Chorvátsky novinár pre SME: Nie som šťastný z futbalového úspechu

Tréner Zlatko Dalič premrhal možnosť zmeniť veci.

KULTÚRA

Vraždu Kuciaka nemali chuť spracúvať. Ukázalo sa, že je čas

Joj chystá tretie pokračovanie seriálu Za sklom.


Už ste čítali?