O akú ženu je muž ochotný bojovať?

Autor: Dominika Dongova | 13.10.2017 o 7:07 | Karma článku: 10,68 | Prečítané:  7213x

V niektorých vzťahoch nastane moment, kedy muž stráca o ženu záujem. Podobne je to aj so ženou. Všetko to stojí na istom momente, na mužovi a na tebe.

Ak sa pýtaš prečo práve ty, on, vy a ak napriek tomu nepoznáš odpoveď, možno ju nájdeš v nasledujúcich slovách. Ak muž stratil záujem, pravdepodobne mal na to dôvod.
Obaja chceme vždy to, čo nám uteká pred očami. Človeka, ktorý skrýva v sebe isté tajomstvá a zároveň človeka, ktorý nás neustále prekvapuje. Akonáhle však o dotyčnom zistíme dostatočne veľa a nestihneme si za ten krátky čas vybudovať niečo viac, odchádzame. Odmlčíme sa, potrebujeme pauzu, alebo sa len tak pohneme ďalej. Bez zbytočných slov, či dlhých výhovoriek. 
Žena učí muža, ako sa má ku nej správať, žena mu ukáže, akú má cenu a tiež hranice. So vzťahmi je to podobne ako s tovarom v obchode - ak je na neho príliš veľká zľava, neskôr si ho nevážime, ak je príliš lacný, neprikladáme mu zbytočnú starostlivosť, ale ak si musíme na niečo dlhšie odkladať, kým si to konečne môžeme dovoliť...to už je iná vec. 

Muž je ochotný "bojovať" o ženu, ktorá vie, čo chce a hlavne nestojí celý jej život na hľadaní partnera. Dokáže žiť aj sama, je šťastná, robí chyby, ale stále sa posúva ďalej. Láska je dôležitá a potrebná, ale napriek tomu by sme si ju nemali mýliť so zúfalstvom a celé šťastie postaviť práve na nej. V prvom rade je to o vybudovaní si vlastného vnútra a o snoch, ktoré čakajú na to, že ich naplníš.
Buď ženou, ktorá má svoju cenu, hodnotu, tajomstvá a niečo, čím sa líši od iných. Buď sama sebou. To, že sa ti zrazu neozve, nebudeš brať už nikdy potom ako nejakú tragédiu, ak vieš kto si. Správny muž príde, keď sa z teba stane správna žena.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Ako sa z mafiánov stávajú ctihodní občania

Mafiánom pomáhajú kontakty s políciou.

EKONOMIKA

Nákupná horúčka realít sa skončila, úplne vypredané nie je

Koľko sa oplatí investovať do predávaného bytu.


Už ste čítali?