4 typy najlepších mužov na vzťah

Autor: Dominika Dongova | 8.2.2018 o 8:02 | Karma článku: 5,06 | Prečítané:  1962x

Na zemi žije neskutočné množstvo ľudí. Obrovské množstvo mužov a ešte väčšie zastúpenie žien. Napriek tomu, že sa od seba tak veľmi líšime, niektoré veci máme spoločné. A čo naši muži?

Dnes to nebude o škatuľkovaní, ale skôr o takom všeobecnom prehľade. O našich polovičkách, mužoch a partneroch. Neexistuje len jeden ideálny partner, ale je ich viac a každý z nich má niečo do seba. Pokiaľ máš doma jedného z nasledujúcich mužov, uisti sa, či si dotyčného vážiš aj ty sama.

Muž, ktorý je od prvého dňa a aj po rokoch gentlemanom

Pokiaľ ti muž už na prvom rande otvoril dvere, podal menu ako prvej, dával si záležať na galantnom vystupovaní a je rovnaký aj po piatich, či desiatich rokoch, máš šťastie. Muž, ktorý je gentlemanom a vie ako sa správať ku žene, bol pravdepodobne vychovávaný ukážkovou matkou. V dnešom „modernom“ svete je jedným z mála a preto si ho váž. Nikdy sa mu nesnaž hovoriť, že je to príliš, ale oceň jeho snahu.

Muž, pre ktorého si prioritou

Ak má milión iných povinností a napriek tomu sa zaujíma o to, ako sa máš a vždy sa ťa snaží niečím malým prekvapiť, si jeho prioritou. V návale starostí často muži zabúdajú na to, že aj ich polovička si zaslúži pozornosť, či čas a preto sa stáva, že ju dlho prehliadajú a akékoľvek náznaky poctivo ignorujú. On je úplne iný. Vždy si veci zariadi tak, aby ani v jednej oblasti života nezaostával. Ak máš doma práve jeho, správaj sa rovnako a oceň to, čo máš.

Muž, pre ktorého je rodina dôležitá a okrem iného je aj ukážkovým otcom

Rodina je základ a pre neho to platí dvojnásobne. Nikdy si nezabudne spraviť čas na deti a chápe ich detský svet. Pokiaľ náhodou deti ešte nemáte, stačí pozorovať to, aký je tvoj muž v spoločnosti cudzích detí. To, či im rozumie, alebo nie, si jednoducho už na prvom stretnutí všimneš.

Muž, ktorý ťa rešpektuje, dá ti priestor a tvoj osobný svet ho naozaj zaujíma

Bez rešpektu to nikdy nešlo a ani nikdy dlhodobo fungovať nebude. Ak tomu tvojmu rešpekt ku tebe nechýba, váž si to a rešpektuj ho rovnako. Tento muž ti dáva priestor, nedusí ťa, zaujíma sa o teba a ty vieš, že máš pri sebe vyzretého partnera na celý život. Pri ňom bude všetko jednoduchšie a vďaka tomuto prístupu si môžete obaja plniť sny a zároveň ich spoločne zdieľať pod jednou strechou.

Ak si našla aspoň jednu charakteristiku, ktorá vystihuje toho tvojho, tak si buď istá, že máš šťastie. Vždy si spomeň na to, že za muža nehovoria slová, ale skutky. Pokiaľ je váš vzťah čerstvý, daj tomu čas a všímaj si, či si stojí za tým, čo povie a či ti naozaj dáva najavo svoje city a lásku. Never zbytočne sladkým rečiam, ktoré nie sú postavené na ničom reálnom. Zaslúžiš si byť šťastná, či už s mužom, alebo bez neho. Hlavne nezabudni, že si vyberáš partnera na celý život. Práve preto pozeraj aj ďalej, ako len na pekné oči, či úsmev.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Chorvátsky novinár pre SME: Nie som šťastný z futbalového úspechu

Tréner Zlatko Dalič premrhal možnosť zmeniť veci.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Všetci sme pôvodom z Afriky

Slovákmi sa nerodíme, ale stávame.

KULTÚRA

Vraždu Kuciaka nemali chuť spracúvať. Ukázalo sa, že je čas

Joj chystá tretie pokračovanie seriálu Za sklom.


Už ste čítali?