Nerozhodný muž. Čo s ním?

Autor: Dominika Dongova | 5.9.2018 o 7:56 | Karma článku: 4,52 | Prečítané:  2474x

Ak máš nového muža a zároveň pochybnosti o tom, kam to celé smeruje, alebo len potrebuješ vedieť, ako to s tebou vlastne dotyčný myslí, si na správnom mieste. Po tomto to bude jednoduchšie, ako ti to aktuálne pripadá.

Občas sa nám môže zdať, že vzťahy sú komplikované, ľudia nároční, príliš zložití a mužský svet tak trochu nepochopiteľný. Avšak niekedy stačí menší odstup, správny rozhovor a hlavne vlastná skúsenosť na to, aby sme pochopili, že je to v podstate jednoduché a len my samé si to zbytočne komplikujeme. Bola si druhá, ktorá sa ma za posledný mesiac spýtala na názor a na to, kam si myslím, že to „s ním“ smeruje. Tvoj príbeh bol vo veľa veciach podobný ako mnohé ďalšie. Nie, ani ja nie som žiadnou výnimkou. V minulosti som sa tiež občas sama seba pýtala, rozprávala, analyzovala a potom si jedného dňa uvedomila, že si to len komplikujem. Neskôr som si podobný názor na vec vypočula aj od svojich mužských kamarátov a dnes už viem, že...

Ak máš po svojom boku nerozhodného muža, alebo jednoducho muža, s ktorým je to všetko akési zbytočne zložité, neurčité a stále sa pýtaš seba, iných – kam to smeruje, na malú chvíľu sa zastav a zamysli. Muž, ktorý si nie je istý tým, čo k tebe cíti, potrebuje čas a podobné lacné výhovorky je jednoducho muž, ktorý ťa nechce tak veľmi, ako si myslíš. Dovolím si povedať, že takmer vôbec. Pravdepodobne si teraz povieš, že ale tvoj prípad je iný, pretože... áno má určite svoje dôvody. Jedným z nich je však to, že nie si jeho prioritou a žiadnou analýzou sa ňou ani tak ľahko nestaneš. Možno sa na jeho rebríčku nachádzaš, ale zrejme len na spodných priečkach a s najväčšou pravdepodobnosťou kontakt s tebou udržiava len preto, lebo čo ak náhodou to v budúcnosti inde fungovať nebude. Najlepšie bude ak na neho zabudneš. Pýtaš sa prečo?

Žena, naozaj si nič také, ako byť niekoho záložným plánom nezaslúžiš. Nie, nezaslúžiš si pochybnosti, ale jasné slová a hlavne skutky. Nie, nezaslúžiš si občasné nočné telefonáty a pozvania domov, keď mu to práve vyhovuje. Nezaslúžiš si pocit, že možno nie si príliš dobrá na to, aby sa pre teba rozhodol. Nezaslúžiš si nezodpovedané správy a už vôbec nie ten divný pocit, čo to vlastne celé medzi vami je a znamená. Ak sa musíš pýtať seba, či jeho, kam to vlastne smeruje, poviem ti, že pravdepodobne nikam. Aspoň nie tam, kde by išlo o niečo viac, ako len o občasné nočné stretnutia, krátke správy a nezmysly.

Som si vedomá toho, že to niekedy pekne bolí, keď si musíme vypočuť krutú pravdu, ale myslím si, že je lepšia aj tá najhoršia pravda, ako krásna lož. Nečakaj na muža, kým sa pre teba rozhodne, kým si na teba konečne nájde čas, kým si bude tebou konečne istý. Nestrácaj čas s niekým, kto si nevyhradí ten svoj pre teba. Neklam samú seba a jednoducho sa pohni ďalej. Je milión lepších mužov a hlavne v konečnom dôsledku nepotrebuješ po svojom boku za každú cenu niekoho. Buď sama so sebou, pracuj na svojej budúcnosti, užívaj si život a nemrhaj čas na niečo takéto zbytočné a hlavne prázdne. Máš iba jeden život a preto ho nepremárni s niekým, kto za to nestojí. Nie je žiadnou tragédiou to, že si sa opäť pri výbere partnera zmýlila. Si len človek a každá z nás robí občas hlúposti. Pamätaj, že každý moment v našom a aj tvojom živote sa mal stať preto, aby nás niečomu novému naučil a preto veci neľutuj a nevracaj sa do minulosti.

Pri každom novom mužovi si zapamätaj, že správny a normálny muž spraví všetko pre to, aby bol so ženou, s ktorou chce byť a preto ak nerobí nič, znamená to, že ťa nechce tak, ako ty jeho. Tak ako on, aj ty máš na výber a preto už nestrať ani jeden deň. Život je krásny taký, aký je a ak ho chceš ešte lepší, sústreď sa na to, na čom ti najviac záleží a samozrejme na seba.

P.S. Vždy, keď to je s mužom skutočné a správne, tak si si jednoducho istá, nie? Ak máš však pochybnosti, zrejme to nie je úplne v poriadku...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Zabitie Afroameričana rozzúrilo USA. Polícia nepriznala pravdu

Policajta, ktorý kľačal na Floydovi, zatkli a obvinili z vraždy.

Na predaj sú stovky reštaurácií. Korona začala čistiť gastro trh

Nového majiteľa hľadajú podniky po celom Slovensku.


Už ste čítali?