Ako a kde nájsť muža, či ženu na vzťah? 3 spôsoby

Autor: Dominika Dongova | 29.8.2019 o 9:09 | Karma článku: 10,07 | Prečítané:  6248x

Cez leto som od vás dostala veľmi veľa správ s podobným problémom. „Neviem, kde ho mám nájsť. Neviem, ako sa s ňou zoznámiť. Neviem, či ešte normálny partner vôbec existuje...“

Aj keď veľa z vás tam vonku sa to možno bojí priznať, alebo sa len  jednoducho hanbíš za to, že nie si schopná/ý si nájsť normálneho partnera, či partnerku – poviem ti, že je to úplne normálna vec. Hoci sa to zdá ako stále aktuálnejší problém, hanbiť sa za samotu ani náhodou nemusíte. Ruku na srdce, kto z nás nikdy nevyskúšal online spôsob na to, aby niekoho nového spoznal, či našiel? Pravdepodobne viac ako polovica z vás sa teraz v duchu usmiala, keďže vie o čom hovorím.

Avšak problémom je, že hoci je tých online spôsobov niekoľko, zdá sa, že zoznamovanie je stále ťažšie a tam na druhej strane nie je nikto vhodný práve pre teba, alebo sa ti ho nedarí nájsť vôbec. Preto ste sa ma pýtali a pýtate na to, ako to spraviť, aby ste toho správneho stretli, našli, či objavili. Hovorí sa, že všetko v živote akosi príde v správny čas a samo. Hovorí sa, že...

Ale áno rozumiem, ak už čakáš niekoľko rokov a stále nič, tak ti pravdepodobne ten pohár trpezlivosti takmer pretiekol :). A v tomto prípade preto skôr platí staré známe, kto hľadá nájde. Alebo ako sa v Biblii píše „Klopte a otvoria vám. Hľadajte a nájdete. Proste a dostanete.“(Mt 7,7) Je to jednoducho v tejto uponáhľanej dobe tak, že odvážnemu šťastie praje. Preto mám pre teba dnes zopár miest a spôsobov, ako jeho, alebo ju nájsť jednoduchšie a rýchlejšie. Vieš, aby si to stihla ešte pred dôchodkom :D. Srandujem, ale veď láska je krásna a preto jej treba občas ísť naproti. Avšak všetko samozrejme s mierou. Veď viete, že ja stále som za ten "old school" spôsob, kedy sa muž o ženu snaží, dvorí jej a žena zostane ženou. Ale napriek tomu proti spoznávaniu nových ľudí nič nemám. Tu je zopár tipov ako na to:

1. Začni chodiť do kaviarní, či miest, ktoré navštevuje tvoja „krvná skupina.“ Ak miluješ knihy, tak určite neseď doma, ale choď si čítať do kaviarne, knižnice, či na miesta, kde stretneš podobne zmýšľajúceho človeka.

2. Zapíš sa na nový šport, či bežeckú alebo inú akciu. Ak miluješ aktívny životný štýl, nezostaň len pri behaní s hudbou v ušiach, ale zapíš sa na skupinový šport, či aktivitu, kde stretneš rovnako športovo naladeného človeka.

3. Choď občas do kina, na predĺžený víkend, či dovolenku sama. Inak toto je jedna z mojich obľúbených aktivít. Mám rada aj samotu a na dovolenke je to skvelé hlavne v tom, že spoznáš veľa ľudí, naučíš sa veľa o krajine a samozrejme stretneš možno niekoho, koho by si so zástupom kamarátov nestrela. A hlavne keď si sama, máš čas na to, aby si skutočne zistila po čom túžiš a nenechala sa nikým ovplyvňovať.

Ak ti však môžem poradiť – najdôležitejšie je vedieť, čo od života naozaj chceš a nájsť si partnera, či partnerku s podobnými hodnotami. A keď toho správneho už nájdeš, nezabudni, že na láske a vzťahu treba denne pracovať a nikdy sa neuspokojiť s tým, že niekoho už máš. Je pravdou, že všetko prichádza do našich životov vtedy, keď sme pripravení, ale napriek tomu sa nedeje nič len tak samo od seba. Ak chceš dobrého, verného a zodpovedného partnera, buď aj ty dobrou, vernou a zodpovednou partnerkou. A hlavne nikdy nepodľahni zúfalstvu, čo sa týka lásky a vzťahov. Lebo je na svete milión ďalších vecí, ktoré by mali napĺňať tvoj život. Láska je síce veľmi dôležitá, ale nemala by byť jedinou vecou, na ktorú sa sústredíš. Keď si single užívaj si single život, pracuj na sebe a keď si vo vzťahu, pokračuj v práci na sebe, avšak tentokrát si život uži vo dvojici a rovno dvojnásobne.

Moje nové video o tom, čo ťa oberá o vzťah a úspech v živote: https://youtu.be/khcesHoBqiY

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Opatrne s tou demisiou

Matovič zasa siahol po atómovom kufríku.

Autorská strana Samuela Marca

Privítajte Petra Pellegriniho, náhradného človeka (píše Samo Marec)

Môžete Pellegriniho vyhnať zo Smeru, ale nemôžete Smer vyhnať z Pellegriniho.


Už ste čítali?